Kuşadası Serkan Ambalaj Gıda İnşaat Kırtasiye Temizlik Malzemeleri Turizm Limited Şirketi, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve üyelik şartlarını sağlayabilmek amacıyla sizden bir takım kişisel bilgiler (isim, e-posta adresi vb.) istemektedir. 


Bilgilerinizin online ortamda alınıp, sunucularda depolanmasının amacı sizlerin özel fırsatlardan faydalanabilmesini sağlamak ve müşteri-mağaza iletişiminin her an canlı tutabilmektir. Kuşadası Serkan Ambalaj Gıda İnşaat Kırtasiye Temizlik Malzemeleri Turizm Limited Şirketi üyelik formlarından edindiği bilgileri kesinlikle üçüncü şahıs ve firmalarla hiçbir nedenle paylaşmamaktadır. Bilgilerinizin gizliliği esastır. 

  

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.   

    

Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Yanlış girilen tüm bilgilerden firmamız sorumlu değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Kuşadası Serkan Ambalaj Gıda İnşaat Kırtasiye Temizlik Malzemeleri Turizm Limited Şirketi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.