www.partiada.com Kuşadası Serkan Ambalaj Gıda İnşaat Kırtasiye Temizlik Malzemeleri Turizm Limited Şirketi'nin yan kuruluşudur. Aydın'ın Kuşadası ilçesinde hizmet veren mağazamız şu anda çevrimiçi olarak da sizlere internet sitemiz üzerinden de siz değerli müşterilerimize ulaşabilmektedir. Her gün eklenen yeni süsler, geniş ürün yelpazesi ve farklı sektörlere hitap eden yapısıyla partiada.com günün her saatinizde hizmetinizde olmaktan mutluluk duymaktadır. 

Parti malzemeleri, doğum günü süsleri; kına,yeni doğum, evlilik teklifi, diş buğdayı, cinsiyet partisi vb. özel günler için çeşitli ürünler sitemizde bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde Türkiye'den ve dünyadan binbir balon çeşidini, fabrikadan direkt halka ulaşan uygun fiyatlı mumları, her isteğe uygun hediye kutularını tek tıkla evinize sipariş verebilirsiniz. Ayrıca pasta malzemeleri, şeker hamurları, kokteyl şurupları, pasta altlıkları, sabun ve mum malzemeleri, akrilik boyalar ve ambalaj ürünleri yine partiada.com üzerinden beğeninize sunulmuş durumdadır. 

Toptan müşterilerimizi de ayrıcalıklı fiyatlarla koruma altına almaktayız. İnternet sitemize güncel şirket bilgilerinizle kaydolmanızın ardından gelecek yönetici onayıyla birlikte ürünlerin revize edilmiş fiyatlarını görebilirsiniz.  

İletişim bölümümüzden bize ileteceğiniz ürün taleplerinizi karşılayabilmek için gerekli saha araştırmasını yapacağımızdan ve size geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizle birebir iletişim bizim için oldukça önemli... 

www.partiada.com'da yok yok diyebilmek için çalışıyor olmak, sizin memnuniyetinizi gözeterek çalışmak oldukça keyifli... Üye olarak ailemize katılabilirsiniz. İyi günler!